xx1753xx. Prezenty 4 | Last minute/DIY

19:12

Za dwa dni mamy Wigilię! Post miał być wcześniej, jednakże z pewnych przyczyn pojawi się dopiero dzisiaj. 
Czasu jest mało, ale takie już jest życie - grafik napięty, doba zbyt krótka, a obowiązki zdecydowanie są dominantą naszego bytu. Poniżej parę pomysłów, które nie wymagają wielkich nakładów ani finansowych, ani czasowych.

1. Karty podarunkowe - jeśli nie masz pomysłu, co najbardziej ucieszyłoby osobę, którą chcesz obdarować lub nie do końca znasz jej gust, bądź też jest strasznym malkontentem to karta podarunkowa jest świetnym prezentem. Od sklepów odzieżowych, przez księgarnie po Spotify - znajdzie się coś dla każdego.

2. Coś dobrego - osobiście nie znam osoby, która nie lubi jeść; dobrym drobnym upominkiem zatem będzie paczka/koszyczek/pakunek/jak zwał tak zwał z ulubionymi przekąskami czy słodyczami danej osoby. Dla zapalonych cukierników istnieje opcja, by coś upiec i ładnie zapakować [pojawi się jeszcze u mnie dzisiaj przepis na prostego i szybkiego murzynka, polecam, matfiz pozytywnie się wyrażał na jego temat].

3. Prezenty w ... słoiku. Popularne ostatnimi czasy "gifts in a jar". Myślę, że to jeden z bardziej uniwersalnych pomysłów na jakie wpadnięto. Sprezentuj wszystko to, co możesz zmieścić w słoiku - ciasteczka, pierniczki, mieszanki na ciasto [takie zrób to sam], peelingi, świeczki, urocze wiadomości - co tylko dusza zapragnie -  poniżej parę propozycji, które bardzo mi się spodobały.
 Heath Toffee Cookie Mix in a JarMason Jar Let It Snow CandlesCoconut Vanilla Sugar Scrub

4. Dwa słowa klucze "easy" i/lub "DIY" - w internecie są miliony pomysłów jak można wyczarować coś, z niczego. Tutaj mam dla Was propozycje, które mnie urzekły - sama z chęcią dostałabym spersonalizowane torebki herbaty [choć wielkim herbatoholikiem nie jestem] czy świeczkę z jakimś fajnym printem - wszystkie te rzeczy są proste w wykonaniu i nie zajmują dużo czasu.You Might Also Like

0 komentarze